APPLE RENEWED

Przyjazna dla środowiska alternatywa dla nowego Apple: urządzenia Apple Renewed to najwyższej jakości używane produkty Apple w perfekcyjnym stanie technicznym. Stawiając na podobne rozwiązania, możesz nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale też przyczynić się do zbudowania bardziej zrównoważonej przyszłości!

Cechy urządzenia wyższej klasy przy znacznie niższych kosztach.

Urządzenia Apple  przeszły najsurowszą kontrolę jakości w Europie, posiadają 2-letnią gwarancję, która dotyczy nie tylko urządzenia, ale także akcesoriów i baterii.

Renewd Devices

Kontrola kosmetyczna

Nasze urządzenia są dokładnie sprawdzane przez certyfikowanych specjalistów. Tylko urządzenia z minimalnymi śladami użytkowania są na tyle dobre, aby trafiły do opakowania Renewd®.

Kontrola funkcjonalności

Części są sprawdzane pod kątem autentyczności, a urządzenia Renewd® są sprawdzane pod kątem 83 kluczowych funkcji. Przykłady to głośniki, bluetooth, Wi-Fi i czułość ekranu dotykowego. Po przejściu kontroli urządzenia są aktualizowane do najnowszej wersji iOS.

Pojemność baterii

Bateria jest testowana na różne sposoby, co obejmuje liczbę cykli ładowania, szczytową wydajność, wiek chemiczny itp. Każda bateria musi spełniać surowe wytyczne oprogramowania producenta i dlatego jest w najlepszym możliwym.

Certyfikat Refurbished

iPhone, iPad i MacBook Renewd® są oznaczone Certyfikatem Refurbished. Oznacza to, że kontrole muszą spełniać surowe wymagania. Z tego powodu Renewd® zawsze zapewnia zakup najwyższej jakości! Zawsze jak nowy.

Gwarancja

Czy z twoim urządzeniem Renewd® coś jest nie tak? Przez 2 lata możesz skorzystać z bezpłatnej usługi odbioru i zwrotu na terenie całej Unii Europejskiej! Z tego rozwiązania mogą skorzystać także klienci biznesowi.

Opakowanie

Opakowanie dołączone do urządzenia Renewd® jest wykonane z odpowiedzialnych materiałów. Zastosowane tektura i papier posiadają certyfikat FSC. Oznacza to, że pochodzą z lasów, które są zarządzane w odpowiedzialny sposób. Co więcej, minimalna ilość plastiku, którego używamy do zabezpieczenia iPhone’a Renewd® to plastik z recyklingu.

100% oryginalne części

Oryginalni producenci są bardzo surowi, jeśli chodzi o restrykcje dotyczące ochrony środowiska. Wymagają od swoich partnerów przestrzegania ścisłych warunków oraz wytwarzania części w odpowiedzialny sposób. Ponieważ korzystamy z tych samych oryginalnych części, możemy również korzystać z tych samych zrównoważonych łańcuchów dostaw, co ci producenci, aby zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych.

Nasze produkty otrzymują drugie życie, więc na obudowie lub wyświetlaczu mogą nosić drobne ślady użytkowania. Na pierwszy rzut oka są one prawie niewidoczne.

Certyfikat Jakości dla odnawianego sprzętu.

 

W Holandii istnieje Certyfikat dla odnowionych urządzeń iPhone, iPad i MacBook. Firma Renewd, której produkty przedstawiamy na stronie Tomprofi.pl z dumą ogłasza, że jest jedną z nielicznych firm, które otrzymały ten certyfikat. Urządzenia Apple oznaczone tym certyfikatem to urządzenia najwyższej jakości. We współpracy z TUV firma Renewd odegrała główną rolę w opracowaniu tego Certyfikatu. Ogłoszenie Certyfikatu czyni Holandię pierwszym krajem na świecie z regulowanym certyfikatem na odnawiany sprzęt.

 

 

Odnowiona Gwarancja

 

Dobry serwis gwarancyjny jest jednym z wymogów tego Certyfikatu. Dwuletnia gwarancja obejmuje urządzenie, baterię i akcesoria wchodzące w skład urządzenia. Ten rodzaj gwarancji nie obejmuje nawet nowych urządzeń. Dzięki temu przenosimy doskonałą gwarancję na wyższy poziom.

 

Produkty certyfikowane

Urządzenia odnowione Apple podlegają najsurowszej kontroli jakości na rynku, a jednocześnie są testowane przez certyfikowanych specjalistów z oficjalnym oprogramowaniem producenta. Oprogramowanie sprawdza urządzenia pod kątem ponad 80 krytycznych funkcji i historii naprawy, aby zapewnić optymalne użytkowanie i autentyczność. Aby otrzymać Certyfikat Refurbished, urządzenia należy przetestować w co najmniej 50 punktach krytycznych (sprzęt i oprogramowanie). Minimum 50 punktów krytycznych wymaganych przez certyfikat jest łatwo spełnianych przez Kontrolę Jakości. Firma Renewd na rynku regenerowanym stosuje w 100% oryginalne części.

Keurmerk_Varianten-1.png

Aby otrzymać Certyfikat, firma musi przejść kilka testów. TUV Nederland, niezależny instytut certyfikujący, przeprowadza audyty techniczne w uczestniczących firmach, aby zagwarantować wysoki poziom jakości. Jednak najwyższa jakość produktów nie jest jedynym wymogiem uzyskania Certyfikatu. Certyfikowane firmy będą również musiały spełnić określone wymagania finansowe. Wymagania te są testowane przez inną niezależną organizację (EDR Credit Services).